Stäng

 

Hejco Sveriges säljorganisation

    

Anna Bäckstrand

Account Manager
(Västra + Södra Sverige)

033-20 21 22 

anna.backstrand@hejco.com

Anna Olsson

Account Manager 
(Norra Sverige och Stockholm)

033-20 21 22 

anna.olsson@hejco.com

Johanna Ovegren

Account Manager
(Mellersta Sverige och Stockholm)

033-20 21 22 

johanna.ovegren@hejco.com

Victor Nordlund

E-commerce Coordinator

vivtor.nordlund@hejco.com

    

Ann Hjalmarsson

Sales and Tender support

ann.hjalmarsson@hejco.com

Emilia Silbvers

Sales and Tender support

emilia.silbvers@hejco.com

Linda Svensson 

Tender and Project Manager

linda.svensson@hejco.com

Joe Jones

Sales Manager

joe.jones@hejco.com

 

Frågor på aktuell order hanteras av Kundtjänst

Öppettider: XX.XX - XX.XX  - support@hejco.com - 033-12 34 56

Din kundvagn(0 artiklar)

Kundvagnen är tom
Totalt: 0 kr
Till kassan
Fri frakt över 999:- ex moms Trygg betalning Faktura med Svea ekonomi Snabba leveranser